AKTUALNOŚCI ‹ Wróć do listy aktualności

Oryginalne propozycje stołów

Pierwszy ze stołów nie jest... tanią 'zabawką'. Został stworzony przez cypryjskiego projektanta Steliosa Mousarrisa zafascynowanego filmem Christophera Nolana Incepcja. Wykonane z drewna, stali i technologii druku 3D, każdy z tych miniaturowych budynków jest ręcznie malowany.

Stworzona została tylko "ograniczona" liczba tych stołów dlatego o cenę trzeba pytać się indywidualnie. Oznacza to również, że jest on naprawdę drogi!

 

 

 

 

 

 

Kolejną interesującą propozycją jest... coś specjalnie dla fanów Gwiezdnych Wojen. Projekt Tom Spina Design to stolik przedstawiający Sokoła Millennium ściganego przez myśliwiec TIE miedzy polem asteroid.

 

Wasze własne Imperium Kontratakuje.

 

 

 

 

 

Kolejny ze stołów został na szczęście zrobiony tylko w niewielkiej ilości egzemplarzy. Dlaczego na szczęście? Otchłań Jadalni, bo tak nazywa się to dzieło, jest jednym z 25 takich stołów, które zostały wyprodukowane. Ten fakt ma również wpływ na jego cenę - niebagatelne 28,500 funtów! Efekt majestatycznej wielkiej głębi gwarantowany!

 

 

 

 

 

Dla większości fanów motoryzacji myśl o zniszczeniu włoskiego supersamochodu wartego 260000 funtów i zamknięcia go w stoliku, pod taflą szkła jest wystarczająca aby postawić na nogi.
Na szczęście, rozbite Ferrari znajdujące się wewnątrz stolika, już było przeznaczone na złom, zanim projektant z Korsyki, Charly Molinelli, wpadł na pomysł jego wykorzystania dla anonimowego klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016-02-29