WYDARZENIA ‹ Wróć do listy wydarzeń

2016-09-10

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Warszawie

Pierwsze po wakacjach Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędą się w dniach 10 i 11 września na warszawskim Torwarze.
Zapowiadają się wyjątkowo.
Promocje, premiery, niespotykane oferty i rabaty oraz… bogata oferta mieszkań z rynków: pierwotnego i wtórnego oraz nieruchomości inwestycyjne.

 

Własne mieszkanie... w jakiej dzielnicy, o jakim metrażu, „pod klucz” czy w stanie deweloperskim, a może z rynku wtórnego, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt. Może w celach inwestycyjnych a może na wynajem? Z pewnością znalezienie odpowiedzi na te pytania ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości na wrześniowej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Pierwsza po wakacjach edycja Targów DOM Nowe MIESZKANIE to okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie Warszawy i okolic, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

 

Swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych a także pośredników w obrocie nieruchomościami, w tym najbardziej znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: 19 dzielnica, APM Development, Atal, Bouygues Immobilier Polska, Danwood, Dom Development, ECO Classic, ED Invest, LC Corp, Longbridge, Marvipol, Polnord, Port Praski, Robyg, Turret Poland, Unidevelopment, Victoria Dom czy Yareal Polska.

 

Nie lada gratką dla mieszkańców Warszawy będą premiery np.: Zielone Osiedle Poloneza I etap, realizowane przez Arche, ze 100 mieszkaniami o powierzchni 30-85 m2, Dantex zaprezentuje inwestycję Rondo Wiatraczna – nowy budynek mieszkalno-biurowo-usługowy powstający w miejscu Universamu Grochów, Layetana Real Estate przedstawi dwie nowości: IV etap Mozaiki Mokotów z komfortowymi układami i metrażami mieszkań (25-150 m2) oraz II etap Place Park, którego innowacyjność pozwala na wybranie jednego z kilku proponowanych układów pomieszczeń. Miglack zapowiada wystawienie Wesoła Residence - kameralnego osiedla mieszkaniowego z 6 budynkami (16 mieszkań, po 4 mieszkania na piętrze) o niskiej trzypiętrowej zabudowie wraz z garażami podziemnym. YIT Development wystąpi z Nordic Mokotów, inwestycją zaplanowaną w trzech etapach - pierwszy z nich obejmuje 125 mieszkań o powierzchni 28-133 m2. Nordic Mokotów stanowi esencję fińskiego sposobu myślenia o domu i nordyckich wartości, takich jak funkcjonalność, prosta elegancja i troska o środowisko. Dla mieszkańców przygotowano typowo fińskie akcenty – tarasy i balkony będą drewniane, a wybrane mieszkania zostaną przygotowane do wstawienia sauny. Spółka Yuniversal Podlaski zaproponuje targowym gościom Apartamenty Krzywińska z ogródkami w cenie mieszkania, mieszkania w inwestycji Aluzyjna 17 z 5% zniżką, a w inwestycji NOVO Pruszków wykończenie mieszkania 99zł/m2. Targową premierą spółki Yuniversal Podlaski będzie inwestycja przy Woronicza - Villa Almerico.

 

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Ponad 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomogą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Eksperci Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami przedstawią specjalną ofertę inwestycyjną (mieszkania, grunty, małe i średnie lokale komercyjne). Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych w stoisku WSPON. Ponadto po raz pierwszy na Targach można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach.

 

Kredyty…

 

Nieustająco Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. A wiedza ta przyda się bezdyskusyjnie, gdyż w 2017 r. kredytobiorca musi, zgodnie z decyzją KNF, mieć co najmniej 20% wkładu własnego na kupowane mieszkanie, ale… do końca tego roku jeszcze 15%. Warto więc odwiedzić Targi, wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Na kredytobiorców czekają na Targach doradcy: Bank Pekao, Deutsche Bank, Murator Finanse, PKO Bank Polski.

 

Planujemy własne M

 

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Na zainteresowanych czeka blisko 15 niezależnych ekspertów służących radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury. Architekci wnętrz i styliści (PROGETTI Natalia Starzyk-Sieradzka, Akademia Wolnego Czasu HORTICOLOR, A.P.A. Katarzyna Starzyk i Living Room) zapraszają do swoich stoisk wszystkich zainteresowanych aranżacją domu i mieszkania, dostosowaniem do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera, czy też przebudową mieszkania z rynku wtórnego z planami mieszkań i domów.

 

 

GODZINY OTWARCIA
10 września(sobota): 10.00-17.00
11 września(niedziela): 10.00-17.00

COS TORWAR
ul.Łazienkowska 6A, Warszawa

 

BILETY

Bilet normalny jednokrotnego wstępu 15 zł
Bilet promocyjny* 10 zł


Zasady wstępu:

na teren Targów bez konieczności zakupu biletu mogą wejść:
- dzieci poniżej 12 roku życia pod opieką osób dorosłych
- seniorzy po 70 roku życia
- osoby z widoczną niepełnosprawnością w towarzystwie opiekuna

Wstęp wolny:
- dziennikarze za okazaniem legitymacji prasowej

2016-09-09